GALÉRIA

 • Deň jablka

  Dnešný deň bol krásny,oslávili sme DEŇ JABLKA. Každé dieťa prinieslo do škôlky jabĺčko a my sme s neho tvorili, ochutnávali a každé chutilo úplne inak,  zato všetky boli šťavnaté a sladké. Každý niečo vytvoril či už s papiera alebo plastelíny. Deti z 2.triedy( Motýliky) nám zahrali krátku bájku o jabĺčku a pani učiteľka Zdenka rozprávku….

  Viac info

 • Divadielko Tdpaslík

  Dnes nám zahrali krásne divadielko  s názvom Tdpaslík.  Zistili sme ako sa dá každodenným tréningom naučiť pekne rozprávať aj tažké R. Celým rokom nás previedli dvaja bratia a trpaslík s kamarátmi.

  Viac info

 • Poznávame zeleninku

  V našej škôlke sme privítali milú návštevu.Prišli k nám brokolica, cukina, zemiak, mrkva, kel, uhorka a mnoho ďalších kamarátov z ovocia a zeleninky. Deti sa s nimi zoznámili, mohli sa pohrať, ovoniavať ich a ešte si aj zasúťažiť. Strávili sme s nimi krásne dopoludnie a veľa zábavy v našom altánku. Zelenina a ovocie sú odteraz…

  Viac info

 • Sovičky na turistickej vychádzke

  Naše sovičky za zúčastnili turistickej vychádzky spojenej s poznávaním Dúbravky. Pozreli si kde sa nachádza miestny úrad a požiarna zbrojnica, pozorovali sochu sv. Floriána a prišli až k Horánskej studni. Na záver sa zastavili ešte na obľúbenom ihrisku na Pekníkovej ulici.

  Viac info

 • Koníky

  S veľkou radosťou sa detičky povozili na koníkoch. Každé malo pre koníka pripravenú malú pozornosť v podobe mrkvy alebo jabĺčka.

  Viac info

 • Divadielko

  Navštívilo nás divadielko MaKiLe, s veľmi zábavnou, poučnou a milou rozprávkou o zajkovi a o hadíkovi Vadíkovi, ktorému všetko vadilo.

  Viac info

 • Vítanie do života

  Naše šikovné detičky boli pozvané na milú akciu, vítanie do života. Svojim tancom, básničkami a spevom privítali novonarodených dúbravčanov.

  Viac info

 • Rozlúčka s predškolákmi

  V stredu 20.6. 2018 sa  naši predškoláci spoločne rozlúčili so škôlkou, mladšími kamarátmi a všetkými zamestnancami. Počas roku, ktorý opäť nejako rýchlo ubehol, sa zo škôlkárov stali budúci prváci, čo potvrdili pohotovými odpoveďami počas našej “Malej matrurity”. Zelenú stužku som mohla každému hrdo pripnúť. Na spoločnej hostine sa deti delili o svoje dobrotky a na…

  Viac info

 • Výtvarná súťaž Čerešne

  Niekoľko detí z triedy Sovičiek sa zúčastnilo výtvarnej súťaže Čerešničky, čerešničky, čerešne…. Deti prišiel odmeniť sám náš p. starosta RNDr. Martin Zaťovič. Deti boli nesmierne šťastné a vďačné za darčeky, ktoré už samozrejme aj vyskúšali. Výtvarné práce sú vystavené v DK Dúbravka alebo na facebooku Miestneho úradu.

  Viac info

 • Atletická súťaž na Pekníčke

  Bojovali sme najlepšie ako sme vedeli….    

  Viac info