OZNAMY

Nové info k prevádzke v JÚLI

Date: June 28, 2020 Author: MŠ Ušiakova Categories: OZNAMY

Vážení rodičia, po dnešnej dlhej úvahe sme sa s pani učiteľkami rozhodli, že od zajtra otvoríme 3 triedy namiesto dvoch, aby detí nebolo na triedu príliš veľa a každý mal svoj priestor. Prevádzka je od 7,00 hod do 17.00 hod. Rozpis tried nájdete ráno na nástenke pri vstupných dverách. Bude platný na celý JÚL. Ďakujem za pochopenie.

Poprosím rodičov pred príchodom do budovy, aby si najprv dali návleky a následne si vydezinfikovali ruky dezinfekčným prostriedkom v bezdotykovom stojane, ktorý bude umiestnený pri dverách vo vestibule. Rúška sú samozrejmosťou. Platby na mesiac júl nám prosím uhraďte v termíne najskôr od 1. 7 do 10. 7. najneskôr. Prosím neposielajte platbu na účet v termíne 29. 6. – 30. 6., práve kvôli vyúčtovaniu, ktoré pripravujem. Ďakujem za pochopenie a Vašu ústretovosť.