GALÉRIA

Maturita predškolákov

Date: June 24, 2020 Author: MŠ Ušiakova Categories: GALÉRIA

V stredu 24. júna bol pre naše Sovičky, ktoré sa chystajú od septembra do školy, veľmi významný a slávnostný. Museli zložiť skúšku pod názvom „ Maturita predškoláka“. Pre každého z nich bola pripravená otázka, na ktorú musel správne odpovedať. Deti boli od samého rána zvedavé, čo sme si pre nich s pani učiteľkou Soničkou pripravili. Niektorí sa tešili, iní sa báli. :-). Po správnej odpovedi, za potlesku celej triedy, boli pasovaní za školákov. Dostali pamätný list, odznak Múdrej sovy a darčekovú tašku s upomienkovými predmetmi. Všetci boli veľmi šikovní, tešili sa zo svojho úspechu a na záver sme si spoločne zaspievali pesničku o Škole.  A tak nám odišla ďalšia trieda, ktorá nám všetkým prirástla za tie roky k srdcu. Želáme im úspešný štart do ďalšej etapy života, kde sa deti menia ozajstných školákov a život prestane byť len hrou.